Три ідеї зручного одягу для немовлят

Три ідеї зручного одягу для немовлят

Одяг на виписку для новонароджених зазвичай мама купити не встигає і цим доводиться займатися батькові. Як вибрати і що придбати своєму малюку? Які перші речі найнеобхідніші? Записуємо:

Весь одяг для новонародженого повинен бути виготовлений виключно з натуральних матеріалів!

Тепер розглянемо поради щодо вибору зручного одягу для немовлят.

  1. Якість. Необхідно купувати одяг для новонародженого тільки з якісних натуральних матеріалів. Не можна допустити вже на перших тижнях життя дитини проблеми зі шкірою. Згодом їх теж слід уникати. 100% бавовна - кращий вибір. Сьогодні продається ще й екобавовна. Вона вирощується в екологічно чистих регіонах і збирається непромисловим способом.
  2. Розмір. Не варто купувати багато одягу 50 розміру. Дитина дуже швидко росте і вона стане йому мала. Деякі боді і сліпи можна відразу ж купити на виріст. Одяг не повинен тиснути дитину.
  3. Вартість. Не потрібно економити на одязі для своєї дитини. Особливо в перші тижні життя шкіра малюка особливо схильна до впливу ззовні.

    Будь-який стиліст скаже, що одяг для новонародженого повинен бути перш за все якісним і зручним. Але є такі виробники, як Petit Bateau, котрий передбачив виконання стильної функції, при збереженні вимог безпеки. Але запам'ятайте! Стильно свою дитину одягати ви ще встигнете! Для хлопчиків 2-16 років не проблема купити модний і якісний одяг. А дитині це все зараз не потрібно. Потрібно, щоб мама була поруч, малюк був чистим, ситим, в сухому якісному одязі під безпосереднім батьківським контролем.