5 головних трендів осінь-зима 2019/2020

Petit Bateau позначив головні тренди сезону осінь-зима 2019/2020. Давайте детально розглянемо їх для здійснення правильних покупок!

5 трендів наступні:

  • вельвет;
  • написи;
  • шотландська клітинка;
  • смужка;
  • квітковий принт.
5 головних трендів осінь-зима 2019/2020

Не забуваємо про клітинку. Шотландський стиль модний сьогодні. Використовуйте його, комбінуючи різні види клітинок або просто усталені рішення. До речі, піжами займають далеко не останнє місце у гардеробі. Вони теж можуть бути модними. З брендом Petit Bateau це реально!

Французька компанія працює з XIX століття і добре орієнтується в моді. Ми пропонуємо купити якісний одяг зі знижкою в Україні. Головні тренди - це не проблема, якщо ви вирішили довіритися Petit Bateau. Компанія дійсно знає, які речі вам запропонувати. Особливий акцент роблять на дітей. Дитину можна одягати модно! Весь одяг якісний і за доступною ціною.

Фешн-індустрія не стоїть на місці. Встежити за модою стає складніше. Але Petit Bateau знає, що запропонувати вам. В інтернеті на офіційних сайтах купувати безпечно. Є таблиця розмірів. Завжди можна нею скористатися і купити якісну річ від знаменитого бренду не виходячи з дому.

Шотландська клітинка повертається. Всі ми пам'ятаємо сорочки, але сьогодні і сукні в такому оформленні модні. Всі у захваті від такого стилю. Дитині Petit Bateau пропонує одягнутися в якісний одяг, що не викликає алергії. 100% натуральні матеріали використовуються для виготовлення такого одягу.

Квіткові принти досягли популярності в 2019 / 2020рр. Сьогодні всім доступно одягатися стильно. Бренд Petit Bateau готовий запропонувати найкращі рішення в світі моди.